TUE SEURATOIMINTAAMME LIITTYMÄLLÄ KEULAN KANNATTAJAKSI

Rauman Naisvoimistelijat on mukana Keulan Kannustajat - toiminnassa. Niinpä jokaisella Keulan asiakasomistajaperheellä on oiva tilaisuus liittyä seuramme Kannustajaksi ja omia bonuksiaan kerryttäessä, tukea myös seuramme toimintaa.

Ilmoittautumalla mukaan Kannustajiin, voit konkreettisesti vaikuttaa seuramme saamaan Kannustaja-tukeen. Lisätuki maksetaan Kannustajien ostobonusten perusteella, mutta omaa bonustasi tuki ei vähennä. Osuuskauppa Keulan maksama Kannustajat-tuki käytetään lyhentämättömänä seuramme valmennustoiminnan hyväksi!

Asiakasomistajatalouden pääjäsen voi liittyä seuramme tukijaksi Omalla S-kanavalla. Löydät kotisivujemme oikeasta reunasta liittymisbannerin suoraan Omalle S-kanavallesi, josta löydät myös ohjeet liittymiselle. Osallistu ja vaikuta!