Rauman Naisvoimistelijat Kannustajat-seura 2021

Asiakasomistajatalouden pääjäsen voi liittyä seuramme tukijaksi Omalla S-kanavalla. Löydät kotisivujemme oikeasta reunasta liittymisbannerin suoraan Omalle S-kanavallesi, josta löydät myös ohjeet liittymiselle. Osallistu ja vaikuta!

Osuuskauppa Keula on valinnut Rauman Naisvoimistelijat Kannustajat-seuraksi vuodelle 2021!

Osuuskauppa Keula tukee Kannustajien kautta noin kolmeakymmentä Rauman seudulla toimivaa seuraa ja me saamme olla yksi näistä! Me ohjaamme saammamme Kannustajat -tuen valmennusryhmien toiminnan tueksi.

Sinulla on nyt oiva mahdollisuus tukea upeiden valmennusryhmiemme toimintaa ilmoittautumalla mukaan Kannustajiin! Tuki maksetaan Kannustajien yhdessä keräämien S-bonusten perusteella.

Ilmoittautumalla mukaan Kannustajiin, voit konkreettisesti vaikuttaa seuramme saamaan Kannustajat - tukeen! Kannustaminen ei siis vähennä omia S-bonuksiasi, vaan tukee niiden kertymisen ohella meitä. Kannustajaksi liittymisen tekee aina asiakasomistajatalouden pääjäsen.

Liittyminen on täysin ilmaista ja helppoa. Ohjeet Kannustajaksi liittymiseen löydät täältä:
http://keula.fi/kannustajat

Kiitos, että Kannustat!

#kannustajat
#raumannaisvoimistelijat
#elämäsiliikuttaja