Kiitos Raija! Tervetuloa Mari-Elina!

Loppuvuonna tuplasti iloista ja asiantuntevaa jäsenpalvelua toimistollamme!

Toimistomme pitkäaikainen työntekijä, ilopilleri Raija Eklund on päättänyt siirtyä viettämään ansaittuja eläkepäiviään ensi vuoden alusta alkaen. Raija on ollut seuran tärkeä keulakuva ja jäsenten huippuasiakaspalvelun mahdollistaja. Raijan seurasydän on sykkinyt seuralle aidosti ja pyyteettömästi yli 22 vuoden ajan.

Olemme kuitenkin myös äärettömän iloisia ja tyytyväisiä siitä, että Raijan siirryttyä vapaalle, voimme luottaa toimistomme tehtävät edelleen osaaviin ja kehittäviin käsiin. Marraskuun alussa seuran toimistopalveluissa aloittaa toinen ilopilleri Mari-Elina Vene. Mari-Elinalle seura on jo entuudestaan tuttu. Hän on toiminut seurassamme johtokuntatyössä, aikuisliikunnan vastaavana ja ohjaajana jo useamman vuoden ajan.

Mari-Elina ja Raija palvelevat loppuvuoden yhdessä toimistollamme kaikissa seuratoimintaan liittyvissä asioissa.

Toivotamme Mari-Elinalle onnea ja menestystä uudessa tehtävässä sekä Raijalle ihania ja leppoisia eläkepäiviä, kun se aika koittaa.